Castillo přestoupí do Šachtaru

30. července 2007 v 12:49 |  aktuality
Podle řeckých médií se Olympiakos Pireus dohodl na přestupu své hvězdy s ukrajinským Šachtarem Doněck. Nery Castillo se ještě musí podrobit lékařské prohlídce a poté podepíše pětiletou smlouvu. Olympiakos by měl vyinkasovat 15 milionů eur.

Zprávu o přestupu talentovaného útočníka přineslo řecké Rádio Super Sport FM. Castillo by se měl novému zaměstnavateli upsat na pět let při ročním platu 2,3 milionu eur. Dohoda se zrodila o víkendu, kdy do Atén přijeli zástupci Šachtaru a dohodli se jak s Olympiakosem, tak s hráčem, kterého zastupují jeho otec a bratr.

Castillo už delší dobu patřil k tomu nejlepšímu, co řecká nejvyšší soutěž může nabídnout. Po úspěšném reprezentování Mexika na nedávno skončeném mistrovství Ameriky ještě víc upoutal pozornost špičkových klubů. S Olympiakosem odmítl prodloužit kontrakt, přestože mu Řekové nabídli dvojnásobný plat, a tak bylo čím dál jasnější, že Castillo odejde.

Zájem projevila například Valencia a Manchester City, ze souboje o třiadvacetiletého hráče ale podle všeho vyjde jako vítěz Šachtar. Castillo se má dnes objevit na Ukrajině, projít lékařskou prohlídkou a v případě jejího zdárného průběhu poté podepíše pětiletou smlouvu. Šachtar by tak získal po Cristianovi Lucarellim druhou hvězdnou posilu do útoku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama